Credits

  1. Dante Basco Additional Voices
  2. JB Blanc Additional Voices
  3. Joe Cappelletti Additional Voices
  4. Cathy Cavadini Additional Voices
  5. Mickey Cheetham Additional Voices
  6. Jessica Di Cicco Additional Voices
  7. Cam Clarke Additional Voices
  8. Ben Diskin Additional Voices
  9. Robin Atkin Downes Additional Voices
  10. Chris Edgerly Additional Voices
  11. Jeannie Elias Additional Voices
  12. Gideon Emery Additional Voices
  13. Alex Fernandez Additional Voices
  14. Erin Fitzgerald Additional Voices
  15. Maile Flanagan Additional Voices
  16. Pat Fraley Additional Voices
  17. Nika Futterman Additional Voices
  18. Barbara Goodson Additional Voices
  19. Michael Gough Additional Voices
  20. Kim Mai Guest Additional Voices
  21. Kyle Hebert Additional Voices
  22. Megan Hollingshead Additional Voices
  23. Neil Kaplan Additional Voices
  24. Steve Kramer Additional Voices
  25. Michael Lindsay Additional Voices
  26. Yuri Lowenthal Additional Voices
  27. Sherry Lynn Additional Voices
  28. Scott MacDonald Additional Voices
  29. John Di Maggio Additional Voices
  30. John Mariano Additional Voices
  31. Scott Menville Additional Voices
  32. Candi Milo Additional Voices
  33. Masasa Moyo Additional Voices
  34. Daran Norris Additional Voices
  35. Nolan North Additional Voices
  36. Liam O'Brien Additional Voices
  37. Colleen O'Shaughnessey Additional Voices
  38. Tara Platt Additional Voices
  39. Phil Proctor Additional Voices
  40. David Rasner Additional Voices
  41. Sam Riegel Additional Voices
  42. Eden Riegel Additional Voices
  43. Robbie Rist Additional Voices
  44. Cindy Robinson Additional Voices
  45. Dwight Schultz Additional Voices
  46. Patrick Seitz Additional Voices
  47. Stephanie Sheh Additional Voices
  48. Keith Silverstein Additional Voices
  49. Roger Craig Smith Additional Voices
  50. Michael Sorich Additional Voices
  51. April Stewart Additional Voices
  52. Jill Talley Additional Voices
  53. Fred Tatasciore Additional Voices
  54. James Arnold Taylor Additional Voices
  55. Kirk Thornton Additional Voices
  56. Daisy Torme Additional Voices
  57. Kari Wahlgren Additional Voices
  58. Hynden Walch Additional Voices
  59. Jim Ward Additional Voices
  60. Travis Willingham Additional Voices
  61. Wally Wingert Additional Voices
  62. Steve Van Wormer Additional Voices
  63. Tadashi Fujita Animation Artist
  64. Akemi Kawasaki Animation Artist
  65. Keiichi Kurita Animation Artist
  66. Masaaki Onaka Animation Artist
  67. Ryohei Sakumi Animation Artist
  68. Mio Shoji Animation Artist
  69. Kiroshi Takeuchi Animation Artist
  70. Masayo Tateishi Animation Artist
  71. Hiroyuki Torii Animation Artist
  72. Hirotaka Sawada Animation Supervisor
  73. Isamu Kamikokuryou Art Direction
  74. James Lafferty Assistant Recording Engineer
  75. Aldo Martinez Assistant Recording Engineer
  76. Hideki Imaizumi Associate Producer
  77. Masahiko Dairaku Background Art Designer
  78. Takashi Honjo Background Art Designer
  79. Hiroaki Kusano Background Art Designer
  80. Yuki Matsuzawa Background Art Designer
  81. Kazunori Nakazawa Background Art Designer
  82. Kota Niihara Background Art Designer
  83. Kazuhiko Takahashi Background Art Designer
  84. Yoshihisa Ueda Background Art Designer
  85. Seiji Watanabe Background Art Designer
  86. Yoshihisa Akashi Background Graphic Designer
  87. Minori Hisamatsu Background Graphic Designer
  88. Tetsuya Hoshino Background Graphic Designer
  89. Takuma Ichibakase Background Graphic Designer
  90. Madoka Iio Background Graphic Designer
  91. Tsutomu Inagaki Background Graphic Designer
  92. Koki Ishinuma Background Graphic Designer
  93. Satoshi Iwashita Background Graphic Designer
  94. Kaori Iwata Background Graphic Designer
  95. Yoko Kanno Background Graphic Designer
  96. Masaru Karube Background Graphic Designer
  97. Mina Kikuchi Background Graphic Designer
  98. Satoko Kojima Background Graphic Designer
  99. Masashi Komatsubara Background Graphic Designer
  100. Yohei Kondo Background Graphic Designer
  101. Kazunori Kurihara Background Graphic Designer
  102. Kimihiko Miyamae Background Graphic Designer
  103. Azumi Naganuma Background Graphic Designer
  104. Hiroki Nagaoka Background Graphic Designer
  105. Saisaku Nakamura Background Graphic Designer
  106. Shinji Nariai Background Graphic Designer
  107. Hiroyuki Naruge Background Graphic Designer
  108. Hiroko Nonaka Background Graphic Designer
  109. Emi Noto Background Graphic Designer
  110. Eiji Saito Background Graphic Designer
  111. Yuichi Sanuki Background Graphic Designer
  112. Nozomi Shibahara Background Graphic Designer
  113. Yoshiyuki Shikano Background Graphic Designer
  114. Teruki Suganuma Background Graphic Designer
  115. Nobuyuki Suzuki Background Graphic Designer
  116. Toshimasa Suzuki Background Graphic Designer
  117. Hirohide Tachimori Background Graphic Designer
  118. Yoshiki Takanashi Background Graphic Designer
  119. Shihori Tanzawa Background Graphic Designer
  120. Keisuke Tsugita Background Graphic Designer
  121. Shinichiro Tsukada Background Graphic Designer
  122. Yuzo Yamada Background Graphic Designer
  123. Katsuyuki Yoshioka Background Graphic Designer
  124. Yoichi Kubo Background Graphic Director
  125. Yoshihiko Ohta Background Technical Director
  126. Fumiaki Enomoto Battle Motion Designer
  127. Takashi Hara Battle Motion Designer
  128. Keita Hirooka Battle Motion Designer
  129. Natsuko Hoshikawa Battle Motion Designer
  130. Masaya Katayama Battle Motion Designer
  131. Kazuhisa Katayama Battle Motion Designer
  132. Hiroyuki Nagatsuka Battle Motion Designer
  133. Rie Nozawa Battle Motion Designer
  134. Yuki Ohnuma Battle Motion Designer
  135. Yuki Ohta Battle Motion Designer
  136. Yuichi Takasaki Battle Motion Designer
  137. Taro Takemoto Battle Motion Designer
  138. Kohei Toyama Battle Motion Designer
  139. Ryosuke Yagi Battle Motion Designer
  140. Hiroto Yanase Battle Motion Designer
  141. Yoshiyuki Soma Battle Motion Director
  142. Daisuke Inoue Battle Planner
  143. Kohei Kawazoe Battle Planner
  144. Takeo Kujiraoka Battle Planner
  145. Nobuyuki Matsuoka Battle Planner
  146. Koji Ohkohara Battle Planner
  147. Yoshiki Sato Battle Planner
  148. Muneyuki Teiima Battle Planner
  149. Hinpei Tomoe Battle Planner
  150. Shinya Yamada Battle Planner
  151. Toshiro Tsuchida Battle Planning Director
  152. Yuichi Kanemori Battle Planning Supervisor
  153. Takatsugu Nakazawa Battle Planning Support
  154. Kosuke Higo Battle Programmer
  155. Joe Moeller Casting Associate
  156. Jack Fletcher Casting Director
  157. Kazuyo Kojima CG Engineer
  158. Keisuke Miyazaki CG Engineer
  159. Daisuke Nagayasu CG Engineer
  160. Yutaka Ono CG Engineer
  161. Kihan Paku CG Engineer
  162. Hirotaka Sato CG Engineer
  163. Masahiro Tajima CG Engineer
  164. Ryusuke Villemin CG Engineer
  165. Kenjiro Iwase Character Animation Programmer
  166. Nao Ikeda Character Art Designer
  167. Mihoko Ishii Character Art Designer
  168. Isao Ohishi Character Art Designer
  169. Tetsuya Nomura Character Designer
  170. Toshihide Funato Character Model Artist
  171. Mitsuharu Fushie Character Model Artist
  172. Naomi Horigome Character Model Artist
  173. Tadahiro Inoue Character Model Artist
  174. Takashi Nakano Character Model Artist
  175. Kimitoshi Tsumura Character Model Supervisor
  176. Nobuhiro Goto Character Modeling Designer
  177. Kumiko Kaji Character Modeling Designer
  178. Mitsumi Kakitani Character Modeling Designer
  179. Chiho Kawase Character Modeling Designer
  180. Noriyuki Komoda Character Modeling Designer
  181. Hiroyuki Mashita Character Modeling Designer
  182. Isamu Michikoshi Character Modeling Designer
  183. Rei Motora Character Modeling Designer
  184. Koji Nagahiro Character Modeling Designer
  185. Hiroyuki Suzuki Character Modeling Designer
  186. Kaoru Takayama Character Modeling Designer
  187. Tomohiro Tokoro Character Modeling Designer
  188. Fumitaka Yano Character Modeling Designer
  189. Hideo Kubota Character Modeling Director
  190. Tomohiro Kayano Character Modeling Supervisor
  191. Tetsuichiro Kitagawa Character Technical Supervisor
  192. Haruna Kato Character Texture Design & Asset Manager
  193. Mio Matsude Character Texture Design & Asset Manager
  194. Nao Amano Character Texture Designer
  195. Sayoko Hoshino Character Texture Designer
  196. Mariko Ichikawa Character Texture Designer
  197. Keiji Inoue Character Texture Designer
  198. Marie Iwanaga Character Texture Designer
  199. Satomi Kaeriyama Character Texture Designer
  200. Sayuri Kawaguchi Character Texture Designer
  201. Rinnosuke Kawai Character Texture Designer
  202. Hiroaki Kobayashi Character Texture Designer
  203. Daiju Komatsu Character Texture Designer
  204. Hitoshi Kondo Character Texture Designer
  205. Takahiro Matsuhira Character Texture Designer
  206. Kazuhiro Ohkawa Character Texture Designer
  207. Mayumi Okamoto Character Texture Designer
  208. Mai Okauchi Character Texture Designer
  209. Masahiro Saito Character Texture Designer
  210. Taku Sasaki Character Texture Designer
  211. Makoto Sawano Character Texture Designer
  212. Yuichi Shiota Character Texture Designer
  213. Shuichi Suwa Character Texture Designer
  214. Masashi Takizawa Character Texture Designer
  215. Megumi Tamagawa Character Texture Designer
  216. Masahito Tomura Character Texture Designer
  217. Miori Tsushima Character Texture Designer
  218. Daigo Watanabe Character Texture Designer
  219. Toshiaki Watanabe Character Texture Designer
  220. Shunsuke Yamaoka Character Texture Designer
  221. Daishi Yanai Character Texture Designer
  222. Kon Yo Character Texture Designer
  223. Masaaki Kazano Character Texture Director
  224. Yuko Kito Composite Artist
  225. Yasuharu Yoshizawa Composite Supervisor
  226. Yusuke Naora Conceptual Art Supervisor
  227. Ruuska V. Akseli Cut Scene Designer
  228. Asami Fukuda Cut Scene Designer
  229. Yasuyo Hirao Cut Scene Designer
  230. Toshiaki Hirota Cut Scene Designer
  231. Satoru Ichikawa Cut Scene Designer
  232. Akiko Ishibashi Cut Scene Designer
  233. Shuhei Ishikawa Cut Scene Designer
  234. Yoshiyasu Kotake Cut Scene Designer
  235. Hidekazu Miyake Cut Scene Designer
  236. Koji Kobayashi Cut Scene Director
  237. Makoto Goto Cut Scene Programmer
  238. Kazumi Kobayashi Cut Scene Programmer
  239. Takayuki Hayashi Digital Matte & Texture Artist
  240. Yusuke Tanaka Event Motion
  241. Yuko Ikeda Event Motion Designer
  242. Kotari Matsubara Event Motion Designer
  243. Megumi Nagoya Event Motion Designer
  244. Kentaro namiki Event Motion Designer
  245. Takeshi Oda Event Motion Designer
  246. Kenichi Sakata Event Motion Designer
  247. Mai Sakuragi Event Motion Designer
  248. Kaoru Seida Event Motion Designer
  249. Kazutoshi Tanizaki Event Motion Designer
  250. Eri Yamamoto Event Motion Designer
  251. Miyuki Harada Event Planner
  252. Kazuyuki Shindo Event Planner
  253. Satoshi Tamagawa Event Planner
  254. Mizue Tanaka Event Planner
  255. Akira Uematsu Event Planner
  256. Takeshi Iwabuchi Event Planning Director
  257. Shinji Hashimoto Executive Producer
  258. Jun Kusaka Facial Motion Designer
  259. Haruka Suenaga Facial Motion Designer
  260. Mayumi Yagi Facial Motion Designer
  261. Kayoko Yajima Facial Motion Designer
  262. Yuko Karube Facial Setup & Motion Designer
  263. Shintaro Takai Graphics & VFX Director
  264. Yoshitaka Amano Image Illustration
  265. Nao Kasahara Layout Tool Programmer
  266. Shigeru Kawamura Lead Animation Artist
  267. Hikaru Murakami Lead Animation Artist
  268. Wataru Shiraishi Lead Animation Artist
  269. Toshitaka Matsuda Lead Art Designer
  270. Yoshiko Higohashi Lead Background Graphic Designer
  271. Yoji Iio Lead Background Graphic Designer
  272. Yasushi Iwasaka Lead Background Graphic Designer
  273. Yasuyuki Matsunami Lead Background Graphic Designer
  274. Takako Miyake Lead Background Graphic Designer
  275. Tsuyoshi Okahisa Lead Background Graphic Designer
  276. Manabu Takehara Lead Background Graphic Designer
  277. Norihito Ueno Lead Background Graphic Designer
  278. Mitsuharu Kawaguchi Lead Battle Motion Designer
  279. Yasuyuki Sogame Lead Battle Motion Designer
  280. Hiroyuki Yamaji Lead Battle Motion Designer
  281. Yusuke Matsui Lead Battle Programmer
  282. Kazuaki Iwasawa Lead Character Model Artist
  283. Takahiro Matsumoto Lead Character Texture & Lighting Designer
  284. Rie Koyama Lead Character Texture Designer & Asset Manager
  285. Jun Usui Lead Crowd Simulation Artist
  286. Naoki Hamaguchi Lead Cut Scene Programmer
  287. Yoshiaki Iizuka Lead Event Motion Designer
  288. Takeshi Kanda Lead Event Motion Designer
  289. Yoshiyuki Oku Lead Event Motion Designer
  290. Hidetoshi Takata Lead Event Motion Designer
  291. Takuya Iwasaki Lead Facial Motion Designer
  292. Mamoru Oyamada Lead Layout Tool Programmer
  293. Koji Honma Lead Menu & VFX Application Programmer
  294. Masatoshi Kasuya Lead Motion Capture Artist
  295. Daisuke Watanabe Lead Scenario Writer
  296. Tatsuya Horii Lead Sequence Artist
  297. Toshiaki Matsumura Lead Sequence Artist
  298. Yoshinori Osaki Lead Sequence Artist
  299. Iichiro Yamaguchi Lead Sequence Artist
  300. Kenji Horii Lead Set & Prop Artist
  301. Takaomi Moto Lead Set & Prop Artist
  302. Akihiro Tsuchiya Lead Setup Technical Artist
  303. Masayuki Sato Lead Sound Designer
  304. Yasuko Asakura Lead VFX Artist
  305. Yumi Takamatsu Lead VFX Artist
  306. Yasunari Ohnishi Lead VFX Engine Programmer
  307. Eiji Fujii Lead Visual Designer
  308. Yoichi Kimura Lighting Technical Supervisor
  309. Joe Moeller Line Producer
  310. Ryotaro hashimoto Main Character Texture & Script Designer
  311. Yoshiki Kashitani Main Programmer
  312. Junichi Ando Map Planner
  313. Hiroki Hagami Map Planner
  314. Masahiro Ishihara Map Planner
  315. Shunichi Mori Map Planner
  316. Kouichi Nakayama Map Planner
  317. Masaru Oka Map Planner
  318. Naoyuki Shiraishi Map Planner
  319. Ryo Takabayashi Map Planner
  320. Motoharu Tanaka Map Planner
  321. Jun Uemura Map Planner
  322. Masafumi Ueno Map Planner
  323. Hiroki Yamada Map Planner
  324. Hiroaki Hishinuma Map Planning Co-Director
  325. Takayoshi Nakazato Map Planning Director
  326. Shoichi Tateishi Map Programmer
  327. Nobuhito Ishigaki Menu & VFX Application Programmer
  328. Takeshi Mouri Menu & VFX Application Programmer
  329. Eri Fujidai Menu Designer
  330. Shusuke Ohki Menu Designer
  331. Yoichi Seki Menu Director
  332. Chikako Nakano Monster Art Designer
  333. Tetsu Tsukamoto Monster Art Designer
  334. Hiroyuki Akiba Motion Capture & Event Motion Designer
  335. Junichi Hayashi Motion Capture & Event Motion Designer
  336. Tatsuya Ozaki Motion Capture & Event Motion Designer
  337. Jun Tanaka Motion Capture & Event Motion Designer
  338. Ayaka Kawata Motion Capture Artist
  339. Hansoku Kimu Motion Capture Artist
  340. Nobuaki Kume Motion Capture Artist
  341. Go Sakuyama Motion Capture Artist
  342. Tomoya Suzuki Motion Capture Supervisor
  343. Eiji Fujii Movie Director
  344. Takeshi Noue Movie Director
  345. Masashi Hamauzu Original Music
  346. Shuichi Ikeda Platform Framework & Movie Programmer
  347. Yoshinori Kitase Producer
  348. Keiji Honda Production Executive
  349. Yoichi Wada Production Executive
  350. Kazumi Kobayashi Programmer
  351. Daiki Hoshina Rendering Engine Programmer
  352. Masateru Ishiguro Rendering Engine Programmer
  353. Yukio Ishii Rendering Engine Programmer
  354. Koji Ohno Rendering Engine Programmer
  355. Hideki Shibuya Rendering Engine Programmer
  356. Kazushige Nojima Scenario Concept
  357. Sachie Hirano Scenario Writer
  358. Harunori Sakemi Scenario Writer
  359. Kaoru Chikaoka Sequence Artist
  360. Kaori Doi Sequence Artist
  361. Shinya Fukaura Sequence Artist
  362. Hideki Mizoguchi Sequence Artist
  363. Katsumi Suzuki Sequence Artist
  364. Emiko Watanabe Sequence Artist
  365. Kaori Sato Sequence Supervisor
  366. Masumi Hakamada Set & Prop Artist
  367. Yukie Katsuyama Set & Prop Artist
  368. Eiji Kitada Set & Prop Artist
  369. Tatsuya Koshimizu Set & Prop Artist
  370. Sanae Nakanishi Set & Prop Artist
  371. Chika Ohmori Set & Prop Artist
  372. Atsushi Ohsako Set & Prop Artist
  373. Naoya Shigematsu Set & Prop Artist
  374. Shigenori Suzuki Set & Prop Artist
  375. Takuya Suzuki Set & Prop Artist
  376. Yuko Takeshita Set & Prop Artist
  377. Hiroshi Kamohara Set & Prop Supervisor
  378. Yuki Danura Setup & Simulation Artist
  379. Mitsuharu Fukai Setup & Simulation Artist
  380. Masahiro Hamada Setup & Simulation Artist
  381. David Hovanky Setup & Simulation Artist
  382. Hideo Katsuta Setup & Simulation Artist
  383. Shiho Kobayashi Setup & Simulation Artist
  384. Yoshihide Sakida Setup & Simulation Artist
  385. Akira Shimazoe Setup & Simulation Artist
  386. Hiroshi Sugita Setup & Simulation Artist
  387. Yujiro Tada Setup & Simulation Artist
  388. Takashi Watanabe Setup & Simulation Artist
  389. Jota Goto Sound & Dialogue Editor
  390. Masayuki Saito Sound Application Programmer
  391. Junya Nakano Sound Arranger
  392. Mitsuto Suzuki Sound Arranger
  393. Ryo Yamazaki Sound Arranger
  394. Kazuhiro Hosoe Sound Designer
  395. Kanichi Mikoshiba Sound Designer
  396. Yosuke Nakashima Sound Designer
  397. Atsushi Ohnishi Sound Designer
  398. Atsushi Suganuma Sound Designer
  399. Masayoshi Umezu Sound Designer
  400. Tomohiro Yajima Sound Director
  401. Satoshi Akamatsu Sound Programmer
  402. Akihiro Minami Sound Programmer
  403. Tatsuya Shoji Sound Programmer
  404. Yoshinori Tsuchida Sound Programmer
  405. Kunio Yamaguchi Sound Programmer
  406. Kenichi Higaki Storyboard & Layout Artist
  407. Ako Ideguchi Storyboard & Layout Artist
  408. Shu Ikegami Storyboard & Layout Artist
  409. Sumiko Katsuki Storyboard & Layout Artist
  410. Yasuhiro Kawakami Storyboard & Layout Artist
  411. Akihiko Kawashima Storyboard & Layout Artist
  412. Soichi Shirakabe Storyboard & Layout Artist
  413. Takashi Uehara Storyboard & Layout Artist
  414. Kazuhiro Yamamoto Storyboard & Layout Artist
  415. Ken Okazaki Storyboard & Layout Supervisor
  416. Yoshihiro Kitano Storyboard Designer
  417. Shinsaku Kozuma Storyboard Designer
  418. Mamoru Kurosawa Storyboard Designer
  419. Kunihiko Noguchi Storyboard Designer
  420. Kotaro Ogata Storyboard Designer
  421. Yoshinori Kanada Storyboard Director
  422. Shin Ienaka Sub-lead Background Graphic Designer
  423. Makoto Kawatori Sub-lead Background Graphic Designer
  424. Junichi Miyajima Sub-lead Background Graphic Designer
  425. Toshiya Tange Sub-lead Background Graphic Designer
  426. Kana Yamazaki Sub-lead Background Graphic Designer
  427. Wataru Bantani Sub-lead Character Texture Designer
  428. Yutaka Kasama Sub-lead Character Texture Designer
  429. Takeshi Shiba Sub-lead Character Texture Designer
  430. Dai Suzuki Sub-lead Character Texture Designer
  431. Teruaki Sugawara Supervising Dialogue Editor
  432. Keiji Kawamori Synthesizer Operator
  433. Ikuyo Hirai VFX Artist
  434. Shinya Kono VFX Artist
  435. Noriaki Maruyama VFX Artist
  436. Makoto Miyajima VFX Artist
  437. Naoya Okutani VFX Artist
  438. Shinichi Taniguchi VFX Artist
  439. Masanori Yamao VFX Artist
  440. Akihiro Yoshida VFX Artist
  441. Fumiko Hoshino VFX Designer
  442. Aya Izumi VFX Designer
  443. Gakushi Kobayashi VFX Designer
  444. Naoki Kurita VFX Designer
  445. Ryota Nozoe VFX Designer
  446. Makoto Ohta VFX Designer
  447. Shota Sagae VFX Designer
  448. Syuichi Sato VFX Designer
  449. Takahiro Yasuda VFX Designer
  450. Mitsuharu Yoshida VFX Designer
  451. Kohei Egami VFX Engine Programmer
  452. Masashi Hanyu VFX Engine Programmer
  453. Taku Ishida VFX Engine Programmer
  454. Yoshikazu Miyake VFX Engine Programmer
  455. Masami Yoshimura VFX Engine Programmer
  456. Koji Tanaka VFX Supervisor
  457. Emily Donegan Voice Production Assistant
  458. Frank Lopez Voice Production Assistant
  459. Laura Lopez Voice Production Assistant
  460. Dave Wittenberg Voice: Amodar
  461. Andre Sogliuzzo Voice: Bartholomew
  462. Ali Hillis Voice: Claire Farron
  463. Connor Villard Voice: Dajh Katzroy
  464. Zach Hanks Voice: Gadot
  465. S. Scott Bullock Voice: Galenth Dysley
  466. Vincent Martella Voice: Hope Estheim
  467. Paula Tiso Voice: Jihl Nabaat
  468. Daniel Samonas Voice: Marqui
  469. Georgia van Cuylenburg Voice: Oerba Dia Vanille
  470. Rachel Robinson Voice: Oerba Yun Fang
  471. Julia Fletcher Voice: Orphan (Shell)
  472. Michael Sinterniklaas Voice: Orphan (True Form)
  473. Josh Robert Thompson Voice: Rygdea
  474. Reno Wilson Voice: Sazh Katzroy
  475. Troy Baker Voice: Snow Villiers
  476. Jon Curry Voice: Yaag Rosch

Know Something We Don't?

You can submit game credits for this game to add them to our list.